XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 IX 2021 r.

1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła, którą obchodzimy jako Światowy Dzień Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji. Nieszpory o godz. 16.30. Kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 w Nazarecie pierwsze spotkanie dzieci chcących przystąpić do Wczesnej Komunii świętej.
W tym dniu msza św. wieczorna w int. Grupy Modlitwy Ojca Pio.
Po mszy św. spotkanie uczestników tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę w Nazarecie.
3. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na różaniec prowadzony przez Wspólnotę Żywego Różańca do Krwi Chrystusa, a po niej na mszę świętą w intencji tej wspólnoty.
4. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Ekonomicznej w kościele.
5. W sobotę o godz. 7.30 sprzed kościoła wyjazd autokarem uczestników pielgrzymki dziękczynnej do Łagiewnik.
W tym dniu również na godz. 9.30 zapraszamy na spotkanie ministrantów, lektorów i animatorów oraz wszystkich chętnych do służby liturgicznej w naszej parafii. Na godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci chcące brać udział w naszej maryjnej grupie parafialnej.
6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na utrzymanie kościoła. W tym dniu odbędzie się liczenie wiernych w naszej Archidiecezji. Pamiętajmy w modlitwie również o Księdzu Arcybiskupie Seniorze Damianie Zimoniu, który obchodzić będzie dzień swoich imienin.
7. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu RTV i AGD. Zbiórka będzie miała miejsce w naszej kaplicy 5 października br. od godz. 10. 00 do 13.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata.
8. Na stronie internetowej parafii i na facebooku parafii podajemy cotygodniowy plan spotkań naszych grup modlitewnych, ewangelizacyjnych i charytatywnych.
9. Składamy podziękowanie za złożone przez Was ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Dzięki nim rozpoczęły się prace przy remoncie głównych schodów kościoła. Konto parafialne podajemy na stronie internetowej naszej parafii.
10. Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, który jest do nabycia w kościele.