OSIEDLE ODRODZENIA ul. Radockiego 251 40-645 Katowice tel. (32) 206 14 00
OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.07.2014 r.

1. Witamy w naszej parafii ks. Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła MB Fatimskiej w Piotrowicach przy ul. Bukszpanowej, który wygłosi do nas Słowo Boże. Kolekta będzie przeznaczona na budowę tej świątyni.
Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

2. We wtorek na zakończenie parafialnej pielgrzymki na Jasnej Górze o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta przed obrazem Matki Bożej.

3. W piątek rozpoczynamy miesiąc sierpień w którym wzywamy do abstynencji i trzeźwości.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca - zachęcamy do pogłębienia życia eucharystycznego i udziału w okolicznościowych nabożeństwach.

4. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z posługa sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.

6. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma okazji do spowiedzi przed Mszą Św. w niedziele o godz. 17.00, zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania w dni powszednie pół godziny przed każdą Mszą św. W miesiącach lipcu i sierpniu Nazaret jest nieczynny.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o młodym i dynamicznym Kościele w Korei który czeka na papieża, oraz artykuł o Matce Teresie z Kalkuty, w której widać było Bożą Miłość.