OSIEDLE ODRODZENIA ul. Radockiego 251 40-645 Katowice tel. (32) 206 14 00
OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 20.07.2014 r.

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary przeznaczone na opał do naszego kościoła.
Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 16.30

2. W tym tygodniu obchodzimy:
W środę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
W piątek – święto św. Jakuba, Apostoła, a także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym wspomnieniem w przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12.30 odbędzie się poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych.

3. W sobotę z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, rozpoczęcie Mszą św. w kościele o godz. 7.30.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ks. Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła MB Fatimskiej w Piotrowicach przy ul. Bukszpanowej.
Kolekta będzie przeznaczona na budowę tej świątyni.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. wywiad z prof. Bogdanem Chazanem – o walce o wolność sumienia, oraz artykuł o tętniącym życiu Kościoła, o którym świeckie media celowo nie piszą.