OSIEDLE ODRODZENIA ul. Radockiego 251 40-645 Katowice tel. (32) 206 14 00
III NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 I 2015 r.

1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła i Nazaretu.
Zapraszamy na Nieszpory kolędowe o godz. 16.30.

2. Dzisiaj w Bazylice oo. Franciszkanów w Panewnikach o godz. 14:00 odbędzie się Adoracja Apostolstwa Chorych, której przewodniczyć będzie ks. bp Marek Szkudło.
W ramach spotkania: Msza święta, nabożeństwo Lourdzkie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz Agapa. Zapraszamy na Adorację chorych, osoby niepełnosprawne, osłabione wiekiem i wszystkich chętnych.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:
- w poniedziałek – Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
- w środę – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. I dK
- w sobotę - Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.

4. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

5. We wtorek o godz. 18.30 Mszy święta w intencji Grupy Modlitwy św. Ojca Pio, po Mszy świętej spotkanie formacyjno-modlitewne.

6. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Nowenny do MB Nieustającej Pomocy.

7. W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.30 Msza święta w intencji stowarzyszenia „Faustinum” i Wspólnoty Krwi Chrystusa. Po Mszy świętej spotkanie formacyjno-modlitewne.

8. W piątek o godz. 18.00 wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 19.30 Msza święta młodzieżowa, na którą zapraszamy gimnazjalistów - kandydatów do bierzmowania, młodzież uczącą się w szkołach średnich oraz studentów.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, a w nim. cała prawda o tzw. pigułce „dzień po”, o której zrobiło się głośno za sprawą Ministerstwa Zdrowia, które planuje dopuścić ją do sprzedaży bez recepty oraz dodatek specjalny o tragicznej i do tej pory mało znanej historii mieszkańców Górnego Śląska – zaraz po wojnie Sowieci wywieźli na wschód kilkadziesiąt tysięcy Górnoślązaków.
W najnowszym „Małym Gościu Niedzielnym” – który jest do nabycia w Nazarecie – najnowsza głośna, szybka, biblijna płyta „Arki Noego”, a w nowym numerze „Wiosny Kościoła”, znajdziemy relację z peregrynacji symboli ŚDM w naszej parafii oraz statystykę parafialną za rok 2014.

10. Trwają obchody 90. rocznicy ustanowienia diecezji katowickiej. Chorych, niepełnosprawnych, i ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy do udziału w archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 10-16 maja br. Przejazd specjalnym pociągiem. Koszt pielgrzymki : 1950 zł + 150€. Informacje i zapisy: www.pielgrzymki.katowice.pl