OSIEDLE ODRODZENIA ul. Radockiego 251 40-645 Katowice tel. (32) 206 14 00
OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 24.08.2014

1. Witamy w naszej parafii ks. Grzegorza Węglorza, który będzie wygłosił do nas Słowo Boże i poprosi o wsparcie budowy kościoła MB Fatimskiej przy ul. Bukszpanowej.
Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
we wtorek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
we środę – Wspomnienie św. Moniki
w czwartek – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK
w piątek – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

3. W sobotę 30 sierpnia Ministranci naszej Archidiecezji gromadzą się na swojej dorocznej pielgrzymce w katowickiej Katedrze Chrystusa Króla. Początek o godz. 9.30.

4. Ksiądz Piotr Wilk w sobotę 30 sierpnia o godzinie 18.30 odprawi w naszym kościele Mszę świętą dziękczynną z okazji 25-lecia kapłaństwa w intencji wszystkich parafian, którym posługiwał i posługuje na swojej drodze kapłańskiej. Księdzu Piotrowi towarzyszyć będzie grupa jego parafian z Francji.

5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

6. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in.: relacja z podróży apostolskiej papieża Franciszka do Korei Południowej, także dlaczego Kościół nie może udzielać Komunii świętej rozwiedzionym, żyjącym w powtórnym związku?
Do numeru GN został dołączony audiobook z "Dzienniczkiem św. Faustyny cz.1" - do słuchania w samochodzie i w domu.